ייעוץ שיווקי

בעלי עסקים אוהבים את המוצר והעסק  שלהם. הם יודעים לנהל אותו בצורה הכי טובה שהם יכולים. אבל לשווק אותו? לחשוף אותו בצורה נכונה בפני הלקוח הפוטנציאלי? לבחור את ערוצי התקשורת הנכונים עם הלקוח? כל אלה מצריכים מקצועיות ונתפסים לעיתים ע"י בעלי העסקים כ"תופעות לוואי" לא נעימות של ניהול העסק.

די ברור לכולנו שהשיווק הוא בעצם הדלק שמאפשר לכל העסק לנוע קדימה. ללא שיווק, ללא חשיפת המוצר או השירות בפני הלקוחות שירכשו אותו, ללא ניהול תקשורת נכונה עם האנשים שיכולים להפוך ללקוחות – אף עסק אינו מסוגל לשרוד. הבנת המנגנון והתהליכים של השיווק, יכולת ההתאמה בין אפשרויות השיווק הרבות לצרכים ויכולות של העסק הם גורמי חובה להצלחה.

לא פעם בעלי עסקים רואים בשיווק חובה לא נעימה ובוחרים ב"שיווק אינטואיטיבי וספונטני". במילים אחרות, בוחרים בפעילות שיווקית לא מסודרת, לא מבוססת על ניתוח מעמיק ואסטרטגיה שיווקית מובנית. פעילות כאוטית במקרה הטוב לא ממקסמת את הפוטנציאל העסקי ובמקרה פחות טוב גורמת להפסדים ועוגמת הנפש. גלגל ההצלה במקרים אלה נקרא הייעוץ השיווקי.

ייעוץ שיווקי ע"י מומחיות בעלות ניסיון תאפשר לעסק לקבל אסטרטגיית שיווק ומיתוג לרבות הנחיה בכל פעילויות השיווק העתידיות, בפרסומים ובעבודה ברשתות החברתיות. אנו  עוזרות לבעל העסק להציב יעדים ריאליים וגם לגבש דרך להשגתם. במהלך הייעוץ שיווקי המומחים מנתחים ומגדירים את קהלי היעד הנכונים של העסק, את דרך ההתקשרות הטובה והיעילה אתם, את ערוצי העבודה עם קהל היעד הפוטנציאלי. ניתוח פעילויות שיווק קודמות והיענות הלקוחות בערוצי התקשורת השונים מאפשרים לבנות תכנית עבודה ותכנית שיווק אופטימאלית שמנצלת בצורה מיטבית את תקציב השיווק. ייעוץ שיווקי ממוקד מאפשר לעסק לבנות את המשפך שיווקי שלו, להבין את כל שלביו וליעל אותם.

ייעוץ שיווקי ע"י מומחים מאפשר לבעל עסק למנף את העסק, לחסוך גם כסף רב, הן בצורה ישירה והן בצורה עקיפה. ייעוץ שיווקי מאפשר לבעל עסק ליהנות משירותינו ללא צורך להעסיק אותנו במשרה קבועה, שלעיתים לא משתלבת במצבת כוח האדם של העסק. עצם קבלת הייעוץ מאפשרת למנכ"ל ולבעלים לנהל את העסק, להגדיל מכירות, על פי תכנית יעילה ומסודרת, למקסם רווחים ולהימנע מפעילויות פרסום ושיווק יקרות ומיותרות עבור אותו עסק ספציפי, ובכך לייעל את תקציב השיווק בצורה משמעותית.

צוות מומחי השיווק של מינוף ביז יעניק לכם ייעוץ שיווקי מקצועי ויבנה אתכם ועבורכם אסטרטגיית שיווק ומיתוג יעילה. הניסיון הרב שלנו בניהול השיווק יאפשר לעסקים לקבל ייעוץ ממוקד ומותאם לצרכי העסק.