הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו במתנה
תכנים מקצועיים וטיפים בנושא שיווק ומיתוג!

ככה בונים אסטרטגיית שיווק מנצחת

אנו מנהלים את מערך השיווק שלכם בפועל עד להצלחה, תוך עבודה משותפת שתלמד אתכם איך להמשיך קדימה, לפרוץ גבולות ולהפוך לעסק משגשג.

30 שנות ניסיון בניהול השיווק הביאו אותנו לבניית מודלים מדויקים להגשמת הפוטנציאל העסקי והאישי של אנשים ועסקים. המודלים נבנו מתוך הבנה עמוקה כי לצורך הצלחה יש לבנות יסודות שיווקים ברורים.

כחלק משירותינו אנו מציעים תוכנית ליווי עסקית ושיווקית במגוון רחב של אפשרויות השיווק והפרסום במטרה:

לבנות עסק שהוא מותג משגשג ומצליח באמצעות תהליך מיתוג, בידול ומיצוב במקביל להקמת מערך תשתיות שיווקיות. כיום שירותי הייעוץ השיווקי ניתנים לעסקים במגוון רחב של תחומים ובהתאמה אישית.

ככל שהשוק נעשה יותר מורכב ותחרותי  עסקים נדרשים למתג ולשווק את עצמם, תוך הצגת היתרונות והיכולות  המקצועיות והאישיות שלהם ביחס לאחרים. לצורך כך נדרשות מיומנויות שיווק מתקדמות. אנו במינוף שיווקי לתוצאות,  מציעים  לכם את הטוב שבשני העולמות –  הידע והמומחיות בכלי השיווק החדשניים בשילוב 30 שנות ניסיון ומומחיות בניהול שיווק. כל אלו יאפשרו לנו לבנות אתכם ועבורכם תכנית שתתאים להתפתחויות המהירות בסביבה העסקית כיום.

ניהול השיווק כולל:

  • בניית אסטרטגייה שיווקית מנצחת

  • בניית תוכנית עבודה שיווקית-מכירתית

  • עבודה על פי מודל השמש המאפשר התאמה אישית לעסק .

  • מימוש ומקסום הפוטנציאל העסקי, במטרה להגדיל הכנסות ולהזניק את העסק קדימה.

  • הקניית כלי ניהול במודל "להיות המנכ"ל".

בונים ביחד אתכם אסטרטגיית שיווק מנצחת

אנחנו מאמינים שאתם מכירים היטב את העסק שלכם, אבל יחד עם זאת אתם זקוקים להכוונה מקצועית כדי לממש את הצלחתו,   הכוונה שתוביל ותמקד אתכם למהלכי השיווק הנכונים  והמדויקים לעסק שלכם ואף תחסוך טעויות ועיכובים ועמם בזבוז זמן וכסף רב.
בתהליך מובנה בן חמישה שלבים, שמותאם במיוחד למידות העסק שלכם, נקנה לכם את הכלים שיובילו אתכם לצמיחה.


אסטרטגיה בחמישה שלבים:
שלב 1: שלב מיפוי -  נמפה בבהירות את מהות העסק שלכם, תרומתו הייחודית, מטרותיו, קהלי היעד שלו והאתגרים המונעים ממנו לצמוח. נבחן את מצב העסק על ידי הכלים השיווקיים הבלעדיים של חברת מינוף ביז המבוססים על מחקרים קיימים בתחום העיסוק, הבנת מפת התחרות בתחום, סקירת מתחרים בתחומים שונים ועוד.
שלב 2: זיהוי ההזדמנות - נבנה את ערכי המותג ככלי מרכזי בתהליך תוך הגדרת, בידול, הבטחה, קהלי היעד, מיפוי היתרונות והחסרונות של המותג  ובניית ערכי העסק.
שלב 3: שלב המיתוג - על בסיס הזהות המותגית נתמקד בבניית אסטרטגייה שיווקית שתהווה קו רעיוני מנחה ומוביל לפעילות השיווקית  והתדמיתית.
שלב 4: התכנית  הקריאטייב - יצירת שפה ברורה, עקבית ומבודלת, המבוססת על ערכי המותג והעונה לקהל יעד מפולח ומדויק. התהליך יכלול יצירה או חידוש הלוגו, סלוגן ואפיון כל כלי הפרסום והשיווק.
שלב 5: שלב ההטמעה - אנו בונים תכנית עבודה שיווקית- מכירתית  מול מטרות ויעדים ברורים ופועלים יחד להטמעתה.


מנהלים יחד אתכם את הניהול השיווק - תוכנית לליווי, ייעוץ והכנה משותפת של חומרי שיווק ופרסום.

לאחר בניית האסטרטגיה השיווקית, מיתוג ובידול העסק שלכם, נתווה דרך שיווקית חדשה שתוביל אתכם קדימה  ונקים יחד את מערך כלי השיווק והפרסום בהתאמה לאסטרטגיה שבנינו.

מכאן "נצא לשטח" ונתחיל בפעולות השיווק, הפרסום והמכירה הדיגיטליים והמסורתיים.

בעבודה המשותפת יינתן דגש על עבודה מקצועית המובילה לתוצאות.