הרצאה

שיווק ומכירות=תקשורת
איך להפוך לעסק ממוקד מכירה להשגת תוצאות פורצות דרך. ככל שהשוק נעשה יותר צפוף ותחרותי, עסקים נדרשים למתג לשווק ולמכור את עצמם תוך הצגת היתרונות והיכולות המקצועיות שלהם ביחס למתחרים.

יש לכם מוצר נהדר, הצוות נפלא, השירות מעולה אבל אנשים לא מכירים אותו מספיק אם לא תתקשרו או תפתחו ערוצי תקשורת שיתמקדו בעסק שלכם אף אחד לא יידע עליו. אנו יודעים שכדי למנף את העסק שלכם, להגדיל לקוחות, הכנסות ורווחיות יש לתקשר אותו בדרכים שונות וליצור התאמה בינהם. חשוב לשנות את הסטיגמה והדעה הרווחת בקרב בעל העסקים שפעולות המכירה מתאימות רק לאנשי המכירות שנולדו לכך וזה "לא מתאים לכל אחד". למעשה מכירה היא תקשורת,זו היכולות והאחריות של בעל העסק וכל אחד מהאנשים בעסק להביא למודעות ולתודעה  את המוצר או השירות המוצע לעולם מתוך תפיסה חיובית, המאמינה במוצר ויודעת שהוא יכול לסייע לאנשים רבים.


הסדנא הביאה אותי להבנת נושא המכירות בצורה רחבה יצאתי ממנה עם
תובנות חדשות שאני מתכוון ליישם מיידית. אבי מוסרי "פיצלה".
במהלך 30 שנות קריירה בתחום ניהול השיווק והמכירות ראינו עד כמה למיתוג ויצירת שפה בעלת תקשורת מקדמת מכירות יש השפעה חיובית וישירה בייצור רווחים גבוהים ומשיכת הלקוחות המתאימים ביותר.

בהרצאה נחלוק אתכם את הידע שצברנו במהלך 30 שנות ניסיון בשיווק ומכירות דרך המודלים שפיתחנו, נסביר לעומק את המודל תקשורת=שיווק ומכירות, עד כמה הוא מאפשר ללקוחות שלכם להכיר אתכם, לחבב אתכם  ולעבור לשלב שהם בוטחים בכם ומכאן הדרך לרתימת הלקוח היא קצרה ובטוחה.

נקבל כלים ליצירת עסק ממותג ומבודל ואיך להפוך לעסק ממוקד מכירה.


ההרצאה תכלול:

מודל תקשורת=שיווק ומכירות - נלמד מהי תקשורת אפקטיבית ועד כמה שיווק  ומכירות שווים תקשורת.
איך להפוך את העסק כולו לעסק מוכר בו כל אנשי הצוות הם ממוקדי שיווק והשירות.

כיצד בוחרים ערוצי תקשורת המותאמים לתקשר את העסק.

איך נתמודד עם חסמי תקשורת ונמנף אותם  להצלחות.

נלמד תקשורתית  תוצאתית ועד כמה היא מהווה מפתח להצלחה בהגדלת מכירות.לפרטים נוספים ורישום להרצאות צרו עמנו קשר
או 
מלאו את הפרטים!
234234גכעגע